sysa sysa sysa sysa sysa sysa sysa sysa

Produkty a služby spoločnosti T-mobile

Ako autorizovaný partner spoločnosti T-mobile ponúkame všetky služby v sieti GSM a NMT. Priamo na predajniach môže zákazník požiadať o aktiváciu nového prístroja, samostnanej SIM karty, zmenu a aktiváciu nových služieb. Zákazník má možnosť vybrať si zo širokej ponuky mobilných telefónov.

Značkové mobilné telefóny a príslušenstvo

Postavenie na trhu a široká sieť predajní na celom Slovensku nám umožňuje ponúknuť zákazníkovi na ktorejkoľvek predajni produkty pre mobilnú komunikáciu od renomovaných značiek ako sú Siemens, Ericsson, Nokia, Motorola, Samsung a ďalšie.
Priamo na predajni má zákazník možnosť zoznámiť sa s technologickými novinkami výrobcov mobilných telefónov. Samozrejmosťou je široká ponuka orignálneho príslušenstva a doplnkov pre mobilné telefóny.

Ďalšie príslušenstvo a doplnky pre mobilné telefóny

Okrem značkového tovaru nájde zákazník v našich predajniach úplný a najširší sortiment cenovo dostupného neoriginálneho príslušenstva pre mobilné telefóny od najväčších distribútorov na Slovensku a v Čechách - spoločnosti HAMA a CPA. Zákazník má možnosť vyberať z obrovského sortimentu púzdier, obalov, výmenných krytov, nabíjačov, držiakov, CL adaptérov a taktiež doplnkov ako sú IrDA zariadenia na prepojenie mobilného telefónu s osobný počítačom, čítače SIM kariet, externé klávesnice a pod.

Predaj produktov T-com

Neodmysliteľnou súčasťou mobilnej kancelárie je prenosný počítač - notebook. Bezkonkurenčnou kvalitou osvedčené značky Toshiba, ACER, HP, COMPAQ si preto našla miesto aj v našej ponuke. Dokonalý design, špičková kvalita, výkon, technická podpora a bezproblémový servis sú hlavnými dôvodmi prečo zákazníkovi ponúkame tieto značky. Neodmysliteľnou súčasťou je bohatý sortiment príslušenstva a doplnkov (pamäťové karty, pevné disky, batérie, tašky, dockovacie stanice...). Nechajte sa presvedčiť kvalitou!

Servis mobilných telefónov

Samozrejme sa staráme aj o zákazníkov ostatných značiek mobilných telefónov a sprostredkujeme im záručné a pozáručné opravy v značkovom servise.


Vo veľkom
iTariff
Viac
Relax
Podnikateľ
Služby a balíčky
Telefóny
Notebook